مجموعه آرسیت شما را به خرید بهترین محصولات صندلی اداری، آموزشی و آزمایشگاهی دعوت می نماید.

صادرات انواع صندلی اداری به افغانستان

آنچه در این مقاله می خوانید .....

دلایل صادرات صندلی اداری افغانستاناستاندارد تولید صندلی اداریانواع صادرات صندلی اداریصادرات صندلی کارمندیصندلی کارمندی و بازار فروش آنویژگی های صندلی ایرانیقیمت صادراتی صندلی

صادرات یکی از بهترین روش های توسعه اقتصاد کشور است. در واقع می توان این گونه گفت یکی از مهم ترین عوامل مؤثر بر اقتصاد کشور که می تواند اقتصاد را با رشد همراه سازد و یا آن را با رکود دست به گریبان کند، صادرات است. کشورهای مختلفی در زمینه صادرات صندلی فعالیت دارند. هلند، چین، ایتالیا، همگی نمونه هایی از کشور های صادراتی هستند. چین به عنوان اولین کشور صادر کننده مبلمان شناخته می شود. نوع صندلی در سلامتی جسمی و حتی روانی فرد اثرگذار است از این رو انتظار می رود خریدار نمونه ای را تهیه و استفاده کند که مطابق با استانداردها و اصول اساسی باشد.

دلایل صادرات صندلی اداری افغانستان

 1. کیفیت اعلا و درجه یک نمونه های تولیدی در داخل کشور
 2. ایجاد یک مزیت رقابتی
 3. تثبیت جایگاه کشور در میان رقبا و در بازار بین المللی
 4. مطرح کردن برندهای داخلی

صادرات به یک کشور هویت می بخشد و نامش را در میان دیگر کشورها زنده می کند، بدیهی است هیچ کشوری را نمی توان یافت که همزمان همه چیز در اختیارش باشد از این رو تمام کشور ها نیازمند واردات و البته صادرات هستند.
دلایل صادرات صندلی اداری افغانستان

استاندارد تولید صندلی اداری

 1. پشتی آن باید قابلیت ارتجاع به عقب را داشته باشد.
 2. ارتفاع صندلی باید کاملاً مناسب و متناسب با استانداردهای تعریف شده باشد.
 3. صندلی اداری نباید زیاد نرم باشد یا بیش از حد سفت باشد.
 4. صندلی اداری دسته دار از بهترین نمونه موجود می باشد.

تمام ویژگی هایی که در بالا به آن اشاره کردیم، می توانند در صادرات صندلی اداری افغانستان تأثیر گذار باشند. همان طور که استفاده از صندلی استاندارد و مناسب نقش به سزایی در سلامت جسم بر دارد، به همان میزان نیز استفاده نادرست از صندلی می تواند خطر گرفتگی و آسیب به سلامتی را افزایش دهد.
استاندارد تولید صندلی اداری

انواع صادرات صندلی اداری

 1. مبل
 2. میز

زمانی که نام صندلی به میان می آید می توان همراه با صندلی، میز را هم روانه بازار کرد یا حتی از مبل های راحتی در کنارش استفاده نمود تا زیبایی بیشتری خلق کند و به عبارتی نمایی ستودنی و چشم نواز بیافریند. بنابراین آن زمان که می گوییم صندلی گاهی مقصود تنها صندلی نیست و می تواند بر دیگر امکانات نیز دلالت کند.

صادرات صندلی کارمندی

صندلی کارمندی افغانستان را به عنوان یکی از بازارهای بزرگ فروش خود می بیند و به همین دلیل صادرات انواع صندلی کارمندی به افغانستان توسط کشورهای مختلفی انجام می شود و ایران یکی از آن ها می باشد.
کشور افغانستان به عنوان یکی از بازارهای فروش جهانی برای بسیاری از کشورها شناخته می شود و محصولات مختلفی در این بازار فروش گسترده عرضه می شود. و در این بین، کالاهای ایرانی به دلیل همجواری دو کشور و هم زبانی فرهنگی، شانس بیشتری برای فروش دارند.
صندلی و مبلمان ایرانی بازار فروش خوبی در کشور افغانستان دارند و در بین انواع صندلی ایرانی، صندلی کارمندی در افغانستان را به عنوان بهترین بازار فروش می شناسد.

صادرات صندلی کارمندی

صندلی کارمندی و بازار فروش آن

صندلی کارمندی یکی از مدل های پر فروش و پر تیراژ صندلی است. این نوع از صندلی به گونه ای طراحی شده که فرد با قرار گرفتن بر روی آن دچار هیچ گونه محدودیتی نمی شود و به راحتی و با استفاده از آن می تواند امورات روزانه خود را به راحتی انجام دهد و حتی با این صندلی انجام امورات خود را تسریع می بخشد.
صندلی کارمندی بازار فروش زیادی در داخل کشور دارد و در بحث صادرات نیز فعال است که کشور افغانستان یکی از بازارهای فروش گسترده صندلی های ایرانی است. صندلی کارمندی افغانستان به طور عمده از کشورهای همسایه مثل ایران تامین می شود.

صندلی کارمندی و بازار فروش آن

ویژگی های صندلی ایرانی

به طور عموم محصولات با کیفیت هر تولیدی، با نام محصولات صادراتی شناخته می شوند و صندلی های کارمندی ایرانی نیز با کیفیت صادراتی تولید شده و به کشور افغانستان صادر می شوند. ویژگی های صندلی کارمندی ایرانی عبارتند از:

 • قابلیت تنظیم ارتفاع
 • طراحی براساس ارگونومی بدن
 • محور تعادل
 • پایه های کروم چرخ دار
 • ابعاد متنوع
 • قابلیت تنظیم کفه
 • قابلیت تنظیم پشتی
 • کفه نرم و ضد لک
 • پشته نرم و ضد لک
 • بدنه سبک
 • قابلیت جا به جایی آسان
 • خدمات پس از فروش
 • قیمت مناسب
 • طراحی شیک
 • رنگ بندی متنوع

ویژگی های صندلی ایرانی

قیمت صادراتی صندلی

قیمت صندلی های کارمندی ایرانی نسبت به سایر کشورها در افغانستان بسیار پایین تر بوده و این به دلیل همجواری دو کشور است و همین مساله باعث فروش فراوان صندلی های ایرانی در افغانستان شده است. تولیدکنندگان ایرانی همگی می توانند در صادرات صندلی کارمندی به افغانستان مشارکت نمایند. برای فروش و صادرات صندلی کارمندی در کشور افغانستان بهترین گزینه ممکن است.

نیکخواه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرسیت شما را به خرید بهترین محصولات صندلی اداری، آموزشی و آزمایشگاهی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید.