مجموعه آرسیت شما را به خرید بهترین محصولات صندلی اداری، آموزشی و آزمایشگاهی دعوت می نماید.

صندلی انتظار ام پی ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید .....

صندلی ام پی ارزانصندلی‌ام پی فلزیصندلی‌ام پی چرمیصندلی‌ام پی فایبرگلاس
صندلی ام پی ارزان

صندلی‌ ام پی انتظار به صندلی هایی گفته می شود که دارای تکیه گاه و نشیمن جدا هستند و در قسمت کمر از یکدیگر مجزا می شود. طراحی صندلی ام پی به گونه ای است که فرد استفاده کننده بر روی آن احساس خستگی نمی کند. استفاده از اسکلت فلزی و لوله ای با مقاومت بالا تولید می شود.
جنس نشیمن و تکیه گاه این صندلی ها عبارت است از:

  • فلزی
  • چوبی
  • چرمی
  • پلاستیکی
  • فایبرگلاس
  • ابری
  • فوم معمولی

صندلی ام پی ارزان

صندلی ام پی را می توان با قیمت‌های متفاوتی خریداری کرد. ارزان بودن این محصول کمک می کند تا خریدار با هزینه کمتری صندلی دلخواه خود را خریداری کند. ارزان بودن محصول به معنای بی کیفیت بودن آن نیست، بلکه فروشنده قیمت کمتری را بر روی محصول خود قرار می دهد تا فروش را بالا ببرد.
صندلی ام پی ارزان

صندلی‌ام پی فلزی

صندلی های ام پی فلزی با داشتن جنس فلزی و آهنی از مقاومت بالایی برخوردار است. این صندلی مناسب افراد سنگین وزن می باشد. تحمل وزن بالا به عمر صندلی می افزاید و دیرتر خراب می شود. در صورت خرابی به راحتی می توان صندلی را تعمیر کرد و جوش داد و نیاز به خرید صندلی جدیدی نیست.
صندلی‌ام پی فلزی

صندلی‌ام پی چرمی

صندلی‌ام پی رویه چرم دارای تنوع رنگ بالایی می باشد. این محصول برای مکان‌هایی که به شکیل بودن و ست بودن رنگ محیط توجه می کنند مناسب می باشد. رویه چرم قابلیت شست و شو و تمیزی دارد، لذا به راحتی می توان صندلی را شست و نگران خرابی صندلی خود نبود.

صندلی‌ام پی فایبرگلاس

صندلی های فلزی جز صندلی ام پی ارزان محسوب می شود. این محصول که از جنس فلزی تهیه می شود بسیار مقاوم و محکم می باشد. در سالن‌های انتظاری که با کودکان بسیاری مرتبط است می توان از این محصول استفاده کرد. مقاومت خوب این محصول می تواند مناسب کودکان و شیطنت‌های آنان باشد

نیکخواه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرسیت شما را به خرید بهترین محصولات صندلی اداری، آموزشی و آزمایشگاهی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید.