مجموعه آرسیت شما را به خرید بهترین محصولات صندلی اداری، آموزشی و آزمایشگاهی دعوت می نماید.

واحد فروش صندلی آزمایشگاهی در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید .....

عرضه صندلی تابوره آزمایشگاهی چرخدار در کشورتوسعه فروش انواع صندلی پزشکی در بازار ایرانجایگزین های قیمت گذاری صندلی پزشکی در بازار بورس جهانیتنوع دررنگ و طرح صندلی آزمایشگاهی در بازار داخلیواسطه های بازاریابی صندلی آزمایشگاهینمایندگی انحصاری صندلی پزشکی در پایتخت

صندلی آزمایشگاهی یکی از اقلام و موارد ضروری می باشد که از نظر مدل و طرح دارای تنوع بالایی است. انواع مختلف صندلی های آزمایشگاهی در قسمت های مختلف آزمایشگاه نظیر اتاق نمونه گیری، بخش پذیرش و … دارای استفاده های زیادی می باشد. واحد فروش صندلی آزمایشگاهی، نمونه های مختلف این محصول را به دست مدیران و کارفریان آزمایشگاه های پزشکی و غیرپزشکی در کشور می رساند.واحد فروش صندلی آزمایشگاهی در کشور

عرضه صندلی تابوره آزمایشگاهی چرخدار در کشور

عرضه صندلی تابوره آزمایشگاهی چرخدار در کشور

در محیط ها و فضاهای بهداشتی و درمانی باید جهت رفاه حال بیماران و کارکنان از صندلی های مرغوب و درجه یکی استفاده کرد. آزمایشگاه ها یکی از بخش های مهم در مراکز مختلف نظیر بیمارستان ها و … می باشند که افرادی زیادی در آن مشغول به کار هستند و یا برای نمونه گیری به آن مراجعه می کنند.

صندلی های تابوره چرخدار یکی از انواع صندلی های راحتی است که در آزمایشگاه ها و محیط های درمانی دیگر مانند دندانپزشکی و یا آزمایشگاه های غیر پزشکی استفاده می گردد.
این صندلی دارای دو نمونه پشت دار و بدون پشت است. صندلی تابوره آزمایشگاهی در دو جنس چرم و فلز و همچنین در نمونه های دسته دار و بدون دسته در بازار موجود می باشد. 

یکی از مزیت های مهم صندلی های چرخدار تابوره این است که به راحتی می توان ارتفاع آن را تنظیم کرد. این صندلی دارای دسته ای می باشد که هر فرد می تواند مطابق با قد خود ارتفاع آن را به میزان لخواه تنظیم کند.

فروش صندلی تابوره آزمایشگاهی با رونق خوبی همراه است. مشتری می تواند این کالا را از شعب و نمایندگی های معتبر در هر رنگ و مدلی که بخواهد سفارش دهد. قیمت صندلی چرخدار آزمایشگاهی بسته به نوع آن و برند سازنده متفاوت می باشد.

توسعه فروش انواع صندلی پزشکی در بازار ایران

توسعه فروش انواع صندلی پزشکی در بازار ایران

صندلی یکی از اختراعات بشر می باشد که جهت نشستن راحت طراحی شده است. از سال های قبل تا کنون صنعت مبلمان و صندلی های اداری و پزشکی به یکی از صنایع معتبر و گسترده در جهان مبدل شده است.

صندلی های پزشکی از مهم ترین و پرفروش ترین اقلامی هستند که در محیط های مختلف درمانی مانند مطب پزشکان، بیمارستان، درمانگاه، آزمایشگاه، دنداپزشکی و … دارای کاربردهای متنوعی می باشند.

یکی از مهم ترین صندلی های پزشکی، صندلی هایی است که در دندانپزشکی برای معاینه و درمان بیمار به کار می روند. این صندلی باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • راحتی بیمار
 • قابل کنترل بودن
 • اشراف دندانپزشک به دهان بیمار 

صندلی های دندانپزشکی که به آنها یونیت هم گفته می شود، دارای دو موتور می باشند که وظایف آنها عبارتند از:

 • برای قسمت نشیمن گاه و بالا و پایین کردن
 • جهت جابجایی پشتی

حراج صندلی اداریِ در محیط های پزشکی و همچنین صندلی های مخصوص پزشک و یا بیمار در بازار ایران به دلیل کاربردهای فراوان از طریق مراکز شعبِ تولید کنندگان انجام می گیرد.

جایگزین های قیمت گذاری صندلی پزشکی در بازار بورس جهانی

جایگزین های قیمت گذاری صندلی پزشکی در بازار بورس جهانی

صندلی های پزشکی دارای نمونه های گوناگونی هستند و همین تفاوت ها موجب شده که نرخ های ارائه شده برای انواع مختلف این کالا با دیگری فرق داشته باشند. کارفرمایان و مدیران بخش های بهداشت و درمان جهت خرید صندلی به صورت مطمئن تر و سریع تر، می توانند آخرین و بروزترین لیست قیمت صندلی آزمایشگاهی و نمونه های دیگر را از فروشندگان برتر و یا درگاه های های اینترنتی معتبر دریافت کنند.

صندلی وسیله ای است که می توان آن را به صورت دست دوم نیز تهیه کرد. بسیاری از مراکز خصوصیِ پزشکی هر ساله با توجه با تغییر دکوراسیون، صندلی را نیز عوض می کنند. مدیران می توانند جهت صرفه جویی در هزینه های جانبی خود صندلی آزمایشگاهی دست دوم و انواع دیگر مانند صندلی های کانتر و قست پذیرش را از عرضه کنندگان معتبر به صورت سالم تهیه کنند.

تنوع دررنگ و طرح صندلی آزمایشگاهی در بازار داخلی

تنوع دررنگ و طرح صندلی آزمایشگاهی در بازار داخلی

نمایندگی صندلی آزمایشگاهی انواع مختلف این محصول را در رنگ و طرح بندی های متنوع و بروز به مشتریان عمده و یا جزئی ارائه می کند.

صندلی های آزمایشگاهی دارای رنگ بندی های متنوعی هستند که می توان آن را مطابق با رنگ دکوراسیون آزمایشگاه ست و هماهنگ کرد.
در هنگام تهیه صندلی های آزمایشگاه باید به طرح آن توجه کرد. در آزمایشگاه های پزشکی و یا صنعتی برای افراد شاغل مخصوصا افرادی که در قسمت تست و بررسی نمونه ها می باشند، صندلی باید به نحوی باشد که فرد تسلط کافی را داشته باشد و دچار کمردرد نشود. 

صندلی ها باید دارای نشمین گاه راحتی باشند. یکی از بهترین جنس ها برای صندلی های آزمایشگاهی، صندلی است که کف نشمین گاه آنها از جنس چرم مرغوب و راحت باشد. رنگ چرم اغلب شامل موارد زیر است:

 • مشکی، سفید، طلایی، قرمز
 • و بنا به سلیقه مشتری (سبز، زرد، صورتی و …)

واسطه های بازاریابی صندلی آزمایشگاهی

واسطه های بازاریابی صندلی آزمایشگاهی

جالب است بدانید که صندلی های آزمایشگاه ها در سالن های پیرایشی و آرایشگاهی نیز به وفور استفاده می شوند. به دلیل استفاده فراوان از این کالاها، در کشور ما بازاریاب های فعالی هستند که از طرف شرکت های تولید کننده توانسته اند با تبلیغات درست و مثمرثمر، انواع این صندلی ها را به مشتریان ارائه کنند.

صندلی های آزمایشگاهی مرغوب که از طریق بازاریابان معتبر به مصرف کننده عرضه می گردند، دارای ویژگی های زیر می باشند:

 • پایه و بدنه فولادی با روکش استیل کروم
 • جک گازی با قابلیت تنظیم ارتفاع برای کاربری راحت تر
 • جاپایی مقاوم از استیل برای راحتی هر چه بیشتر مصرف کننده
 • جک با روکش کروم
 • جنس فوم صندلی از نوع سرد و تزریقی

صندلی های اداری یکی دیگر از انواع صندلی های بسیار پرفروش در کشور ما می باشد. تولیدی صندلی اداری ارزان این کالا را در نمونه های مختلف مانند صندلی اداری تاشو، مدیریتی، صندلی ارباب رجوع و … با کیفیتی برتر در ویترین تولیدات خود دارد.

نمایندگی انحصاری صندلی پزشکی در پایتخت

نمایندگی انحصاری صندلی پزشکی در پایتخت

نمایندگی های معتبر و متخصص در کشور ما صندلی های پزشکی را با در برندها و قیمت های مختلف به دست مشتری می رسانند. مشتری خود باید بر حسب بودجه و کارایی صندلی دلخواه خود را از فروشنده معتبر تهیه کند.

اغلب نمایندگی ها، انواع صندلی های دیگر مانند نمونه های زیر را در ویترین محصولات خود دارند:

 • صندلی های آموزشی
 • صندلی و مبل اداری
 • صندلی و مبل کودک و نوجوان
 • صندلی کارگاهی یا صندلی کار
 • صندلی آمفی‌ تئاتر
 • میز جلو مبلی اداری
 • صندلی انتظار
 • صندلی رستورانی یا کابینتی
 • صندلی کلاسیک
 • صندلی اجرایی
 • صندلی کنفرانسی
 • صندلی ماساژ
 • صندلی کامپیوتر

صندلی های آموزشی به دلیل تعدد مراکز دانشگاهی و آموزشگاهی در کشور ما با فروش خوبی همراه هستند. این صندلی ها دارای نمونه های متنوعی می باشند که بیشترین مورد آن که کاربرد فراوانی دارد، صندلی های دانشجویی یک نفره و دسته دار است.

نیکخواه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرسیت شما را به خرید بهترین محصولات صندلی اداری، آموزشی و آزمایشگاهی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید.